Yomequedoencasa: globalna i odpowiedzialna inicjatywa kreatywnego wykorzystania coronavirus

Oczywiste jest, że rozsądną rzeczą, dla dobra wszystkich, jest pozostanie w domu, aby spróbować zatrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa, mając nadzieję, że za kilka tygodni sytuacja się odwróci i możemy zacząć wracać do normy.

Bardzo trudna sytuacja, że Coronavirus powoduje powinny służyć do podsycania zbiorowej empatii, a nie zbiorowej histerii. Musimy wykorzystać naszą odpowiedzialność cywilną, aby zająć się tym problemem w bardziej humanitarny sposób, zapewniając interesy i dobrobyt wszystkich, społeczeństwa jako całości, ponad partykularne interesy.

Proponujemy wszystkim, co staramy się jak najlepiej wykorzystać, od zabawy i kreatywności, do tego czasu „przymusowego gromadzenia”.

Jak?

Zachęcamy do robienia zdjęć, z zamiarem artystycznym, tego, co obserwujesz, co robisz w domu, aby jak najlepiej wykorzystać, gdy pozostaniesz zamknięty.

Odczyty, bazgroły, sport, medytacja, muzyka lub fotografie tego, jak światło wchodzi przez okno. Daj nam znać, co robisz. Nie musisz iść daleko, aby cieszyć się i mieć świetne lokalizacje. Możemy podróżować bez przemieszczania się z witryny.

Prześlij zdjęcia na swój Instagram z hasztagiem #Yomequedoencasa i tagowaniem @culturainquieta.

Wszystkie zdjęcia przesłane na Twój Instagram pojawią się tutaj, w tym artykule, abyśmy mogli je wszystkie zobaczyć, aby dowiedzieć się, jak twórczo możemy skorzystać z „odosobnienia”.

Wybierzemy zdjęcia, które lubimy najbardziej, a autor zwycięskiej fotografii damy aparat Lomo.

Nasz szczególny werdykt

Twoja odpowiedź na naszą propozycję była bardzo zadowalająca i chociaż możemy mieć tylko jednego zwycięzcę lub zwycięzcę, nie byliśmy w stanie uniknąć wyboru z niektórymi zdjęciami, które najbardziej nam się podobały, a konkretnie 10. Tutaj zostawiamy je tobie.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*