„Teraz bardziej niż kiedykolwiek, razem”, piwowar Mahou zamienia te dni ze zwykłymi barami

Nie ma żadnej uroczystości, jakkolwiek małej, która nie ma w ramach baru, tego miejsca połączenia niezbędnego dla naszego sposobu nawiązywania do innych. Bary to te punkty nerwowe, które w dużej mierze podtrzymują nasz sposób odczuwania i życia.

Bary, te kamienie węgielne naszego dnia, gdzie historie stają przed twarzą, a inne zaczynają się, gdzie tajemnice są ujawniane i podnoszony jest najbardziej skandaliczny śmiech. Bary, te świątynie, aby powrócić do spotkania z innymi i z samym sobą, w tym, co nas odkupić, w którym wypełnić brzuch i duszę, w którym szukać samotności lub uciec od niego. Bary, jakie miejsca, ile musimy podziękować kilka metrów kwadratowych zbudowany, aby dać nam ciepło, przyjaźń i towarzystwo.

„Znowu się dotkniemy, usiądziemy, przytulimy się…”

Ten Mahou wie o tym i czuje, że musi być obok barów teraz bardziej niż kiedykolwiek. Chociaż firma browar, założona w Madrycie w 1890 roku, jest również strasznie dotkniętych przez wielki kryzys spowodowany pandemią.

Browar Mahou będzie wspierać podejmowanie wielkich wysiłków, aby spróbować zmniejszyć jego wpływ na bary i restauracje, starając się pomóc im w takim stopniu, że ich ponowne otwarcie wiąże się z niższymi kosztami dla hotelarzy.

Madrycki browar postanowił skupić większość swoich inwestycji w ciągu roku, aby sfinansować to i inne środki mające na celu wspieranie branży hotelarskiej. Ten nadzwyczajny wkład produktowy będzie oznaczał dla hotelarzy szacowany obrót w wysokości ponad 75 milionów euro.

„Nasze zaangażowanie w gościnność jest historyczne i długoterminowe, a w obliczu takiego kryzysu będziemy was wspierać, teraz bardziej niż kiedykolwiek, w jakikolwiek sposób, w jaki możemy.

Ta inicjatywa jest dla nas ważną inwestycją, kiedy w tej chwili również bardzo cierpimy, ale wysiłek jest tego wart, jeśli możemy przyczynić się do dość skomplikowanej sytuacji, w której ten sektor jest tak ważny dla hiszpańskiej gospodarki i wszystkich jej profesjonalistów, dystrybutorów i dostawców”, mówi Peio Arbeloa, menedżer Mahou San Miguel.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*