Niedrogi samochód elektryczny dla ponad 14s

Obecnie posiadanie samochodu stało się podstawową koniecznością ze względu na narzucone rytmy życiowe i dlatego, że jest to narzędzie wprowadzone do naszego dnia, że staliśmy się czymś istotnym.

Wraz z wprowadzeniem na rynek nowego modelu Citroen, posiadanie własnego pojazdu może być w zasięgu każdej kieszeni, ponieważ zaprojektowali funkcjonalny i dwumiejscowy samochód, który kosztuje tylko 20 euro miesięcznie.

W ramach Geneva Motor Show 2020, Citroen wprowadził elektryczny samochód miejski, który może być prowadzony przez osoby do 14 roku życia.

Najlepszą rzeczą w Citroen Ami jest to, że oferuje rodzaj „subskrypcji” usługi i plan płatności, który może być telefon komórkowy.

Zakup jednego bezpośrednio będzie kosztować od 6000 euro, ale również, można go uzyskać za jedyne 20 euro miesięcznie z poprzedniego depozytu w wysokości 2645 euro; Istnieje również możliwość zakupu tego modelu samochodu za pośrednictwem programu free2move, który będzie kosztował 26 eurocentów za minutę wraz z miesięcznym abonamentem w wysokości 9,90 euro.

Kompaktowy Citroen Ami jest doskonale funkcjonalny, praktyczny dla wąskich uliczek miasta i bardzo łatwy do zaparkowania; osiąga prędkość maksymalną 45 km/h i ma baterię 5,5 tys. Może przejechać do 70 km i może być w pełni naładowany z normalnej wtyczki w ciągu zaledwie 3 godzin.

Nie jest uważany za pojazd silnikowy, więc prawo jazdy nie jest wymagane; jest klasyfikowany jako elektryczny czterokołowy, który we Francji może być prowadzony przez 14-latka.

Jego świeży i radosny design w odcieniach czerni, szarości i pomarańczy.

Citroen rozpocznie sprzedaż swojego nowego modelu od 30 marca we Francji i planuje to zrobić później w Hiszpanii, Włoszech, Belgii, Portugalii i Niemczech.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*