Lyona Ivanova upoważnia seks i kobiecą przyjemność w jej winietach

Lyona Ivanova jest tym, co mówi się o utalentowanej ciotce, tych, którzy robią prawie wszystko dobrze. Nie tylko wyreżyserowała wiele naszych ulubionych teledysków, ale jest również ilustratorką, fotografką, filmowcem i twórczą.

W jednym ze swoich ostatnich prac Lyona kieruje swoje spojrzenie w kierunku edukacji seksualnej, feminizmu, wymagań i codziennych sytuacji, że nadszedł czas, aby zacząć się zmieniać.

Poprzez swoje winiety, artystka kładzie nacisk na sytuacje w naszym życiu seksualnym, że wszyscy znosiliśmy tak, jakby były normalne i nie są. „Nie udało mi się osiągnąć orgazmu”, „Czuję się źle, kiedy się masturbuję”, „Kobiety dłużej osiągają orgazm” to tylko niektóre z tematów, które Lyona Ivanova chce obalić winietami.

Słowa mają wielką moc, ale żyjemy w epoce obrazu i często łatwiej jest przekazać wiadomość poprzez rysunek lub forografię. Machismo, tabu kobiecej przyjemności lub seksizmu, z jakim musiała zmierzyć się kobieta w jej czasach, to tematy, o których nie mówi się naturalnie i jest to wiele znane o artyście.

Z jej konta na Instagramie i książek Lyona opowiada o masturbacji, napaściach seksualnych, kobiecej przyjemności i tym, jak wygląda łechtaczka. Wszystkie te tematy, które kobiety mogą obecnie „dar veg’s”, udostępnianie swoich zdjęć w Internecie, a nawet czytanie książek, dostaje, że w prosty sposób, można mówić i łamać stereotypy, jak to kobiety nie mówią o seksie.

Rozmawialiśmy z Lyoną o tym, jak ona prowadzi izolację, o seksie, jej inspiracjach, nadchodzących projektach i mediach społecznościowych.

Z jakimi przymiotnikami możesz zdefiniować siebie jako artystę?

Impulsywny, nieświadomy i emocjonalny.

Co jest najtrudniejsze w byciu kobietą, artystką i feministką?

Poczucie, że nie jesteś ceniony w taki sam sposób jak mężczyzna i jest typecast i oznaczone tylko dlatego, że jesteś kobietą.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*